Графік работы факультатыўных заняткаў у ІІ паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

п/п

Назва факультатыўнага занятка

П. І. І. па бацьку настаўніка

Клас

Кольк вучн.

Дзень прав.

Час прав.

Месца прав.

1.       

Рашэнне тэкставых задач

Буян Н. Ю.

І «А»

4

пятніца

12.20-12.55

д/с

2.       

Вытокі роднай мовы

Буян Н. Ю.

І «А»

4

серада

12.20-12.55

д/с

3.       

Учимся говорить правильно

Буян Н. Ю.

І «А»

4

аўторак

12.20-12.55

д/с

4.       

Рашэнне тэкставых задач

Шыла Л. Ю.

І «Б»

9

чацвер

11.55-12.30

25

5.       

Вытокі роднай мовы

Шыла Л. Ю.

І «Б»

7

панядзелак

11.55-11.30

25

6.       

Учимся говорить правильно

Шыла Л. Ю.

І «Б»

3

аўторак

11.55-12.30

25

7.       

Матэматычная вясёлка

Каспяровіч Л. Г.

ІІ «А»

5

аўторак

12.15-13.00

21

8.       

Язык родной дружи со мной

Каспяровіч Л. Г.

ІІ «А»

4

чацвер

12.15-13.00

21

9.       

Творчая дзейнасць у асяроддзі праграміравання Scratch

Трапец А. М.

ІІ «А»

6

аўторак

12.15-13.00

22

10.   

Рытміка і танец

Шаміч Т. С..

ІІ “А”

7

чацвер

12.15-13.00

акт.

зала

11.   

Рашэнне тэкставых задач

Ліпская Н. П.

ІІ «Б»

6

панядзелак

12.15-13.00

3

12.   

Язык родной дружи со мной

Ліпская Н. П.

ІІ «Б»

6

чацвер

12.15-13.00

3

13.   

Вытокі роднай мовы

Ліпская Н. П.

ІІ «Б»

4

серада

12.15-13.00

3

14.   

Рытміка і танец

Шаміч Т. С.

ІІ “Б”

4

серада

12.15-13.00

акт.

зала

15.   

Рашэнне тэкставых задач

Лысюк В. Л.

ІІІ «А»

5

пятніца

18.00-18.45

2

16.   

У краіне знаёмых незнаёмцаў

Лысюк В. Л.

ІІІ “А”

9

серада

12.05-12.50

2

17.   

Рытміка і танец

Мароз Т. У.

ІІІ “А”

4

серада

11.05-11.50

акт.

зала

18.   

Рашэнне тэкставых задач

Каток І. М.

ІІІ “Б”

6

чацвер

13.15-14.00

2

19.   

У краіне знаёмых незнаёмцаў

Каток І. М.

ІІІ “Б”

13

серада

13.15-14.00

2

20.   

Рытміка і танец

Мароз Т. У.

ІІІ “Б”

8

чацвер

13.15-14.00

акт.

зала

21.   

Рашэнне тэкставых задач

Скрабец С. І.

ІV “А”

6

аўторак

12.15-13.00

12

22.   

Рашэнне тэкставых задач

Андрыяшка Л. А.

ІV “Б”

5

серада

18.00-18.45

3

23.   

У краіне знаёмых незнаёмцаў

Андрыяшка Л. А.

ІV “Б”

6

панядзелак

18.00-18.45

3

24.   

Рытміка і танец

Пінчук Ю С.

ІV “А”

10

чацвер

14.05-14.50

акт.

зала

25.   

Рытміка і танец

Пінчук Ю С.

ІV “Б”

4

серада

18.00-18.45

акт.

зала

26.   

Сцяжынкамі матэматыкі

Малчановіч Л. В.

V «А»

7

панядзелак

13.15-14.00

31

27.   

Гэты загадкавы Старажытны свет

Аляксандраў М. А.

V «А»

9

панядзелак

15.00-15.45

18

28.   

Практыкум па чытанні

Пашкевіч Н. Д.

V «Б»

10

аўторак

13.15-14.00

14

29.   

Гэты загадкавы Старажытны свет

Крывапуст А. А.

V “Б”

3

серада

15.05-15.50

16

30.   

Грані слова: ад гука да сказа

Страха Н. С.

V “Б”

5

чацвер

14.10-14.50

4

31.   

Сакрэты словазмянення і слова- формаўтварэння

Мароз В. І.

VІ “А”

6

чацвер

15.20-16.05

34

32.   

Падарожжа з матэматыкай

Малчановіч Л. В.

VІ “А”

6

аўторак

8.15-9.00

31

33.   

Беларускія землі ад старажытнасці да сярэдзіны ХІІІ ст.

Крывапуст А. А.

VІ “А”

4

панядзелак

14.10-14.55

16

34.   

Беларускія землі ад старажытнасці да сярэдзіны ХІІІ ст.

Аляксандраў М. А.

VІ “Б”

6

панядзелак

14.10-14.55

18

35.   

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

Расько М. У.

VІ “Б”

11

панядзелак

14.10-14.55

32

36.   

Свет культурных раслін

Шаміч Т. С.

VІІ

13

чацвер

14.10-14.55

31

37.   

Матэматыка пасля ўрокаў

Малчановіч Л. В.

VІІ

6

панядзелак

14.10-14.55

4

38.   

Займальны свет жывёл

Лапыш А. Р.

VІІІ “А”

9

панядзелак

14.10-14.55

33

39.   

Вучымся жыць у міры і згодзе

Мароз Т. У.

VІІІ “А”

5

чацвер

15.10-15.55

31

40.   

Займальны свет жывёл

Лапыш А. Р.

VІІІ “Б”

7

серада

14.10-14.55

33

41.   

Падрыхтоўка да алімпіяд па фізіцы

Ляшкевіч Ю. М.

VІІІ “Б”

6

серада

14.10-14.55

19

42.   

Секреты синтаксиса и пунктуации

Расько М. У.

ІХ “А”

4

аўторак

14.10-14.55

32

43.   

Складаны сказ без складанасці

Мароз В. І.

ІХ “А”

6

панядзелак

17.00-17.45

34

44.   

Паўтараем матэматыку

Наскевіч Л. Ф.

ІХ “А”

5

чацвер

15.10-15.55

37

45.   

Мая прафесійная будучыня

Мароз Т. У.

ІХ “А”

15

серада

15.10-15.55

32

46.   

Культура здаровага ладу жыцця

Лапыш А. Р.

ІХ “А”

3

панядзелак

16.05-16.50

33

47.   

Паўтараем матэматыку

Наскевіч Л. Ф.

ІХ “Б”

13

панядзелак

14.10-14.55

37

48.   

Мая прафесійная будучыня

Мароз Т. У.

ІХ “Б”

17

пятніца

15.10-15.55

37

49.  Р

Рыхтуемся да вывучэння хіміі на павышаным узроўні

Хрэнкова В. М.

ІХ “Б”

3

панядзелак

15.05-15.50

36

50.   

Інфарматыка

Трапец А. М.

ІХ “Б”

3

аўторак

14.10-14.55

22

51.   

Замежная мова (англійская)

Пашкевіч Н. Д.

ІХ “Б”

5

чацвер

13.15-14.00

14

52.   

Абагульняючы факультатыўны курс па матэматыцы

Наскевіч Л. Ф.

Х

6

серада

15.10-15.55

37

53.   

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

Страха Н. С.

ХІ

3

аўторак

14.10-14.55

4

54.   

Абагульняючы факультатыўны курс па Гісторыі Беларусі

Крывапуст А. А.

ХІ

12

чацвер

17.00-17.45

16

55.   

Абагульняючыя факультатыўныя заняткі

Лапыш А. Р.

ХІ

3

пятніца

15.20-16.05

33

56.   

Паўтараем матэматыку

Наскевіч Л. Ф.

ХІ

3

аўторак

14.10-14.55

37

57.   

Лексіка-граматычны практыкум

Бокша М. У.

ХІ

3

панядзелак

14.10-14.55

31