Графік работы факультатыўных заняткаў у І паўгоддзі 2021/2022 навучальнага года

п/п

Назва факультатыўнага занятка

П. І. І. па бацьку настаўніка

Клас

Кольк вучн.

Дзень прав.

Час прав.

Месца прав.

1.       

Вытокі роднай мовы

Лысюк В. Л.

І “А”

13

панядзелак

12.20-12.55

д/с

2.       

Мая Айчына

Лысюк В. Л.

І “А”

5

аўторак

12.20-12.55

д/с

3.       

Рашэнне тэкставых задач

Каток І. М.

І “Б”

6

панядзелак

11.55-12.30

3

4.       

Вытокі роднай мовы

Каток І. М.

І “Б”

8

пятніца

11.55-12.30

3

5.       

Рытміка і танец

Пабярэжная Л. М.

І “Б”

6

чацвер

11.00-11.35

акт.з.

6.       

Вытокі роднай мовы

Скрабец С. І.

ІІ “А”

7

серада

12.15-13.00

12

7.       

Рашэнне тэкставых задач

Скрабец С. І.

ІІ “А”

6

чацвер

12.15-13.00

12

8.       

Рытміка і танец

Мароз Т. У.

ІІ “А”

6

чацвер

12.15-13.00

акт.з.

9.       

Вытокі роднай мовы

Андрыяшка Л. А.

ІІ “Б”

11

панядзелак

12.15-13.00

2

10.   

Рашэнне тэкставых задач

Андрыяшка Л. А.

ІІ “Б”

9

аўторак

12.15-13.00

2

11.   

Рытміка і танец

Мароз Т. У.

ІІ “Б”

5

серада

12.15-13.00

акт.з.

12.   

Вытокі роднай мовы

Буян Н. Ю.

ІІІ “А”

12

аўторак

12.15-13.00

25

13.   

Рытміка і танец

Мароз Т. У.

ІІІ “А”

4

серада

13.15-14.00

акт.з.

14.   

Вытокі роднай мовы

Каспяровіч Л. Г.

ІІІ “Б”

4

аўторак

12.10-12.55

19

15.   

Мастацка-моўная дзейнасць на замежнай мове

Бокша М. У.

ІІІ “Б”

6

аўторак

12.15-13.00

14

16.   

Рашэнне тэкставых задач

Ліпская Н. П.

ІV

6

панядзелак

13.15-14.00

21

17.   

Язык родной дружи со мной

Ліпская Н. П.

ІV

7

аўторак

13.15-14.00

21

18.   

Рытміка і танец

Мароз Т. У.

ІV

7

серада

14.10-14.55

акт.з.

19.   

Практыкум па чытанні

Любушкіна Н. М.

V “А”

7

аўторак

13.15-14.00

31

20.   

Сцяжынкамі матэматыкі

Наскевіч Л. Ф.

V “А”

7

панядзелак

14.10-14.55

37

21.   

Гэты загадкавы Старажыны свет

Крывапуст А. А.

V “Б”

14

аўторак

13.15-14.00

16

22.   

Храмы, замкі і палацы Беларусі

Крывапуст А. А.

11

чацвер

14.10-14.55

16

23.   

Падарожжы па геаграфічнай карце

Аляксандраў М. А.

11

пятніца

14.10-14.55

32

24.   

Мая Айчына

Рамашка Н. І.

17

серада

14.10-14.55

бібл.

25.   

Беларускія землі ў складзе Рэчы Паспалітай

Аляксандраў М. А.

VІІ “А”

9

панядзелак

08.15-9.00

31

26.   

Рашэнне тэкставых задач

Малчановіч Л. В.

VІІ “А”

6

аўторак

14.10-14.55

4

27.   

Слова ў тэксце

Страха Н. С.

VІІ “Б”

8

серада

14.10-14.55

19

28.   

Планета творчасці

Сімончык У. Л.

VІІ “Б”

9

серада

14.10-14.55

17

29.   

Беларускія землі ў складзе Расійскай імперыі: фарміраванне індустрыяльнага грамадства і нацыі (канец ХVІІІ – пачатак ХХ ст.)

Крывапуст А. А.

VІІІ “А”

7

аўторак

14.10-14.55

16

30.   

Беларускія землі ў складзе Расійскай імперыі: фарміраванне індустрыяльнага грамадства і нацыі (канец ХVІІІ – пачатак ХХ ст.)

Аляксандраў М. А.

VІІІ “Б”

7

пятніца

15.10-15.55

18

31.   

Камунікатыўная граматыка

Казуля Н. У.

VІІІ “Б”

8

серада

14.10-14.55

23

32.   

Прафесія маёй мары

Аляксандраў М. А.

ІХ

14

серада

14.10-14.55

18

33.   

Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны)

Аляксандраў М. А.

ІХ

5

серада

15.05-15.50

18

34.   

Культура здаровага ладу жыцця

Ляшкевіч С. М.

ІХ

5

пятніца

8.15-9.00

30

35.   

Асновы фінансавай граматнасці

Аляксандраў М. А.

ІХ

5

чацвер

15.25-16.10

18

36.   

Дзіўны свет арганічных рэчываў

Хрэнкова В. М.

Х

11

панядзелак

15.10-15.55

36

37.   

Уводзіны ў педагагічную прафесію

Ляшкевіч С. М.

Х

15

пятніца

14.10-14.55

15.05-15.50

37

38.   

Лексіка-граматычны практыкум

Бокша М. У.

ХІ “А”

8

панядзелак

13.15-14.00

пр.

39.   

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

Крывапуст А. А.

ХІ “А”

14

панядзелак

16.10-16.55

16

40.   

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

Крывапуст А. А.

ХІ “Б”

13

пятніца

16.10-16.55

16

41.   

Паўтараючы фізіку, правяраю сябе

Ляшкевіч Ю. М.

ХІ “Б”

6

аўторак

15.10-15.55

19